ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E19: Brothers and Sisters (1)

S08E19: Brothers and Sisters (1)

Susan přijme zprávu od její neteře na svém záznamníku a říká, že Chloe je „nemocná“.

cz sk
25.4.2002
42 minut

Hovor je vystopován do New Yorku a Susan postavil do letadla. Důstojníci Boscorelli a Yokas jsou při hledání své sestry přiděleni do důstojníka Susan. Chloe se nachází v „Urinetown“, trpící zlomeným srdcem, ale Little Susie není s ní. Pratt zasáhne Chen několikrát během dne a také provádí nepovolaný postup s Gallantem na umírajícím muži. Abby se vrací do svého bytu, kde ji Carter chytí a popije pivo. Konfrontuje Luku s jejím relapsem a Abby se později. Říká Carterové, aby se o ni nestarala. Romano podepisuje Weavera, aby se setkal s koalicí pro zdraví žen. Corday požaduje od Romana okamžitě volno, aby se připojil k Markovi a Rachel na Havaji.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama