ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S08E21: On the Beach

S08E21: On the Beach

Mark se rozhodne využít svůj zbývající čas k tomu, aby pomohl „opravit“ Rachel; vezme ji na Havaj, aby jí ukázal, kde vyrostl; učí ji, jak surfovat a jak řídit řadicí páku.

cz sk
9.5.2002
42 minut

Chytil ji za pronásledování jednoho z jeho Percocetů s výstřelem vodky a konfrontoval ji s plýtváním životem. Jednoho dne po surfování má záchvat a Rachel kontaktuje Elizabeth, která brzy dorazí s malou Ellou. Elizabeth chce vzít Marka domů, ale on odmítá. Velmi brzy jednoho dne umírá. Na jeho pohřebním stavu dávají starí přátelé a kolegové respekt.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama