ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E04: Walk Like a Man (a.k.a. Don't Call Me Mikey)

S09E04: Walk Like a Man (a.k.a. Don't Call Me Mikey)

Gallant má těžký den kvůli své neschopnosti se nechat slyšet.

cz sk
17.10.2002
42 minut

Nejprve Pratt zadá svého pacienta. Pak Stella Willis zemře, protože Kayson se neobtěžoval s důkladným ošetřením. Weaver udělá chybu v živé televizi, zatímco předvádí chřipkové záběry a neúmyslně drží dva reportéry stejnou jehlou. V koupelně Susan a Abby chytají Weavera ve stáji s jehlou. Weaver se později přizná Susan, že bere hormony. Carter, za předpokladu, že Susan již ví, jí vypráví o problému Abby s pitím. Abby se stane manažerkou sestry a argumentuje s Carterovou o jejím pití. Luka flirtuje s pacientovou matkou a je chycena vycházející z úložné skříně s ní.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama