ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E05: A Hopeless Wound

S09E05: A Hopeless Wound

V rušné halloweenské noci jsou Carter a Abby jedinými zaměstnanci v kostýmech, když oběti požáru bytového domu sbalí ER.

cz sk
31.10.2002
42 minut

Corday přebírá nového chirurga pro chirurgickou rotaci – Paula Nathana, který trpí Parkinsonovou chorobou a po diagnostikování se rozhodl pokračovat v medicíně. Přes obtížný první den, jak profesionálně, tak lékařsky, Nathan dělá obtížnou diagnózu. Romanova rehabilitace zaostává za jeho očekáváními a začíná pochybovat o tom, že jeho role v chirurgii už není možností. Ve chvíli osobní slabosti se snaží vyjádřit své pocity vůči Cordayovi. Weaver nadále vykazuje nevyzpytatelné chování a zvyšuje podezření personálu na její menopauzu. Lukaova narůstající závislost na sexu se zhoršuje, jakmile je odhalena aféra s Chunym, a napětí roste, když léčí pacienta s věčnou erekcí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama