ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E08: First Snowfall

S09E08: First Snowfall

Abbyina noční můra pokračuje, zatímco ona a její matka Maggie hledají Abbyho pohřešovaného bratra Erica, o kterém má podezření, že trpí vážnými duševními problémy.

cz sk
21.11.2002
42 minut

Obě ženy jdou na základnu středozápadních leteckých sil a doufají, že zabrání Ericovi, aby byl soudně válečný za to, že je nepřítomen bez dovolené. Carter se snaží dostat z Chicaga a připojit se k Abby. Mezitím Corday zachází s rodinou pacientů, kteří při stavbě sněhuláka byli vážně zraněni poté, co byli zasaženi řidičem kamionu. Musí pomoci otci, Stuartovi, učinit rozhodnutí o životě nebo smrti. Corday také sympatizuje s problémovým chirurgickým rezidentem Paulem Nathanem, když bojuje s rostoucími příznaky svého fyzického postižení.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama