ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E11: A Little Help From My Friends

S09E11: A Little Help From My Friends

Kovac čelí M&M v důsledku smrti Ricka Kendricka, s podporou Lewis a Abby.

cz sk
9.1.2003
42 minut

Když je Pratt svědkem toho, že do ER přivedl zbraň, cítí se Carter nucena ho bránit. Nicméně, Prattovo nevyzpytatelné chování způsobí, že Carter přehodnotí. Weaver doufá, že její těhotenství zůstane v tajnosti, ale její plány komplikují fyzické komplikace. Lewis opatrně sleduje sebezničujícího pacienta Chipa Mealyho, který přiznává obtěžování mladých chlapců. Romano varuje Kovacem zasaženou vinu, aby nepřiznala Rickovi truchlící matce, že jeho nesprávná kalkulace způsobila vegetativní stav jejího syna. Chen zachází se studentem střední školy, který předávkoval Ritalina. Gallant konfrontuje plánovanou mladou ženu stárlého umírajícího muže.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama