ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E12: A Saint in the City (a.k.a. It's Hard to Be a Saint in the City)

S09E12: A Saint in the City (a.k.a. It's Hard to Be a Saint in the City)

Weaver čelí dilematu, když vlivný alderman John Bright, hledající léčbu po pádu, testuje pozitivní na syfilis – potenciálně škodlivé informace, které by se mohly stát veřejností.

cz sk
16.1.2003
42 minut

Mezitím na Cartera udělal dojem starý drzý doktor McNulty, který dohlíží na lékařskou kliniku ve městě. Sympatický Kovac vzdoruje konvenční etice, když trikuje vážně zraněného pacienta, který odmítne opustit stranu své umírající manželky, aby věřil, že už vypršela. Pratt jednostranně dovoluje, aby byl člověk s drogami spojen se svou terminální matkou. Pratt také pozorně sleduje svého mentálně napadeného bratra Leon, když začíná novou práci. A Weaver a Kovac se liší tím, co dělat s mladým chlapcem, jehož zdravotní historie naznačuje opakované zneužívání dětí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama