ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E13: No Good Deed Goes Unpunished

S09E13: No Good Deed Goes Unpunished

Pratt je ohromen, když ho Leon přesvědčí, aby zacházel s těžce zraněným loupežem, který Leon podvedl k účasti na zločinu.

cz sk
30.1.2003
42 minut

Carter se rozhodne vzít si dovolenou. Mezitím pokračuje v léčbě Dr. McNulty, který nemusí být ve skutečnosti doktorem. Emocionálně křehký Romano dostává negativní zprávy o jeho zotavení. Kovacův vztah s Weaverem se zhoršuje a kulminuje hrozbou Luky. Alderman Bright se vrací a nese Weaverovi finanční dary vděčnosti. A odvážný doktor „Rychlý“ Eddie Dorset vyleká Cordaye tím, že se jí zeptal na rande. Abby poprvé zjistí, že Carter zvažuje, že se s Lukou chvíli vydá do Afriky.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama