ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E14: No Strings Attached

S09E14: No Strings Attached

Poté, co se Chen postarala o zraněnou prostitutku a upozornila na její případ sociální služby, čelí své minulosti tím, že řekla Prattovi, že se vzdá svého dítěte k adopci.

cz sk
6.2.2003
42 minut

Romano zuří poté, co mu Anspaugh oznámí, že nemá povoleno účastnit se operací. Kerry je podporován ve prospěch Romana, díky pomoci Aldermana Brighta. Susan má slepé rande. A zatímco Carter je mimo město, Abby dostává zprávu, že Ericovo soukromé letadlo chybí, a odmítá kontaktovat Maggie.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama