ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E16: A Thousand Cranes

S09E16: A Thousand Cranes

V Doc Magoo jsou zavražděni tři lidé.

cz sk
20.2.2003
42 minut

Jedna osoba je vážně zraněna. Při hledání podezřelých jsou Gallant a Pratt zataženi a zatčeni při návratu z tělocvičny. Zatčení berou osobně a později konfrontují důstojníky, když jsou přivedeni do ER pro jinou nehodu. Carter chce položit otázku Abby, ale rozhodne, že to není ten pravý čas. Carter dá Maggie jízdu na autobusové nádraží a vrací se do Minneapolis. Kovac je přinucen Weaverem navštívit jiného doktora o jeho postoji. Lewis tráví čas se Seanem, jak jeho čas klesá.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama