ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S09E22: Kisangani

S09E22: Kisangani

Carter cestuje do Konga, aby se připojil k Luce, a rychle zjistí, jak odlišné jsou věci, které zanechal.

cz sk
15.5.2003
42 minut

Když se Luka po splatnosti krátce vrátí ze vzdálené kliniky, zjistíme, že má příjemný vztah s francouzsko-kanadskou zdravotní sestrou Gillian. Carter, Gillian a dvě pomůcky se připojují k Luce na klinice, aby vytvořili imunizační program. Brzy se ocitnou chyceni mezi Mai-Mai a konžskou armádou s několika pacienty, mezi nimi zraněnou mladou dívku a její matku. Když skupina musí evakuovat kliniku, Luka odmítá opustit své pacienty a zůstává pozadu. Carter se vrací do Chicaga a jde na spící Abbyinu postel.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama