ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E02: The Lost

S10E02: The Lost

Když věří, že Luka je mrtvá, Carter se vrací do Konga.

cz sk
2.10.2003
42 minut

Tam se dozví o Lukově osudu od Charlese a Gilliana a začne hledat Lukovo tělo. Ve flashbackech vidíme Luku z doby, kdy Carter odešel o 22 dní dříve. Stále na klinice Matenda a v ohrožení, Luka stahuje malárii, když se stará o své zbývající pacienty. On, Patrique, Chance a její matka jsou brzy zajati Mai Mai. S pomocí Debbie si pracovník Červeného kříže Carter a Gillian najdou cestu, kde jsou udržována těla z Matendy, ale Luka není mezi nimi. Učí se, že jeden muž, kněz, je stále naživu a zjistí, že je to Luka. Jak flashbacky pokračují, vidíme, že kříž udělaný Luce matkou Chance spolu s Lukovými modlitbami vede Mai-Mai k přesvědčení, že je knězem, což mu zachrání život. Carter, Debbie a Gillian najdou Luku v blízkosti, blízko smrti. Gillian doprovází Luku v letadle domů do Chicaga. Carter se rozhodne zůstat a dá Luce dopis, který vezme Abby.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama