ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E05: Out of Africa

S10E05: Out of Africa

První den Luky v ER je rušný.

cz sk
30.10.2003
42 minut

Při zpracování podrobností o svém návratu s Weaverem zmiňuje, že se vrátí do Konga za dva měsíce. Lewis zachází s alkoholickou matkou, která se zapálila před svým synem, a se starším architektem, který se pokusil spáchat sebevraždu, protože oslepne. Abby, zpět na lékařské škole, se v ER objeví jako chirurgický konzultant. Nová zdravotní sestra Samantha „Sam“ Taggart je docela dojem. Během chirurgického zákroku s Cordayem dostává Dorset odhalující telefonní hovor.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama