ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E06: The Greater Good

S10E06: The Greater Good

Od svého návratu do hrabství Luka byla posedlá léčbou a pouličním ošetřováním pacientů co nejrychleji.

cz sk
6.11.2003
42 minut

Tvrdí s Prattem o léčbě těhotné ženy, která nechce, aby její předčasně narozené dítě dostalo život zachraňující léčbu, stejně jako s Romanem, který chce na pacientech objednat více testů, aby nemocnice mohla vydělat nějaké peníze. Abby je stále na svém chirurgickém otočení a Romano ji stále tvrdě jezdí. Coop koketuje s Chen. Susan ve svém volném čase četla Benovi Hollanderovi a zdá se, že na ni vyvinula rozruch. Luka potkává Samova syna Alexe v novém JumboMartu (který nahradil požárem poškozeného Doc Magoo).

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama