ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E11: Touch and Go

S10E11: Touch and Go

Carter je zpět v Chicagu a přinesl s sebou Kem.

cz sk
8.1.2004
42 minut

Jeho návrat do nemocnice je bezpodmínečný, ačkoli existuje nepříjemný okamžik, kdy se Kem setká s Abby. Sam se zavolá do Alexovy školy, jak se zdá, že šil vlastní řez. Zeptá se Abby, zda pojištění sester pokrývá rodinnou terapii. Gallant zjistí, že jeho sestra se s Prattem vyrovnává, i když ho později vysypala. Pratt náhodně zlomí krk pacienta a přitom provádí intubaci bez dozoru. Chybějící Valium se nachází ve Weaverově laboratoři, i když to naznačuje, že to Morris vzal. Luka informuje Weavera, že za dva týdny odchází do Konga. Později se však rozhodne zůstat v Chicagu na dobu neurčitou.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama