ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E13: Get Carter

S10E13: Get Carter

Kem doprovází Carterovou, aby pracovala, a během dne dokáže obtěžovat asi polovinu nemocnice.

cz sk
5.2.2004
42 minut

Weaver použil peníze, které Romano odešel do nemocnice, a představil Centrum Roberta Romana pro gay, lesbičku, Bi a transgendered zdravotní péči. Gallant jede s Moralesem a Bardellim. Weaver nabízí Lewisovi vedoucí pracovní pozici ER, ale Susan odmítá, protože je těhotná. Pratt zpochybňuje jeho schopnosti lékaře. Chen volá ER, aby řekla Prattovi, že její máma zemřela v Číně. Sam zjistí Lukovu reputaci jako zásobník na ER, ale zjistí, že se s ním do konce dne vymyslí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama