ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E14: Impulse Control

S10E14: Impulse Control

Sam zachází s matkou, jejíž rodina byla při dopravní nehodě, a šestnáctiletou těhotnou dívkou, jejíž přítel ji zapůjčil svým přátelům.

cz sk
12.2.2004
42 minut

S Alexem při spánku se osamělá a zamíří k Lukovi, kde dokončí svůj vztah. Carter ukazuje Kemovi město a navrhuje, aby se přestěhovali do městského domu, který pro ně koupil, ale ona odejde, aby se na chvíli vrátila do Afriky. Do ER je vyslán konzultant pro lidské zdroje, aby pozoroval zaměstnance. Morris se škrtí na smažení a Sam na něj provede Heimlicha.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama