ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E17: The Student

S10E17: The Student

Carter se drží Neely, když ostatní účastnice pochybují o jejích schopnostech a budoucnosti v ER.

cz sk
1.4.2004
42 minut

Je ironií, že Neela jeskyně pod tlakem a náhodou dává pacientovi špatné léky, i když to nikdo nezjistí, protože Gallant se za ni kryje a bere vinu. Sam a Luka se snaží naplánovat Alexovu narozeninovou oslavu. Frank navštěvuje cestu k terapii. Chenova domácí sestra skončí poté, co se Chenův táta chová nevhodně. Chuck čelí muži, který se příliš zajímá o Susanovo těhotenství. Blikač se zamotá dvakrát s tvrdou skupinou katolických školních dívek.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama