ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S10E20: Abby Normal

S10E20: Abby Normal

Abby stále na psychické rotaci zachází s mladou matkou, která má záchvaty způsobené špatnými vzpomínkami na ztrátu dítěte před osmi lety.

cz sk
29.4.2004
42 minut

Weaver zvažuje opuštění města s Henrym. Neela zachrání život jednoho ze svých spoluobčanů. Kem se vrací do Chicaga právě včas na schůzi správní rady Carterovy nadace. Carter hodně k obavám svého otce a dalších členů správní rady oznamuje, že se nadace zaměří na přechod od umění a zábavy k medicíně. Abby opakuje zkoušky na palubě.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama