ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S11E04: Fear

S11E04: Fear

Objevila se žena, která vyhodila své děti z okna ve třetím patře, aby unikla jejich urážlivému otci, když prošla výběrem Valium.

cz sk
21.10.2004
42 minut

Susan se stává náčelníkem urgentní medicíny a dozví se, jaké to je být v řízení. Howard, zasažený jeho OCD, náhle opustil svou stáž a nechal slot otevřený. Susan nemůže najít nikoho, kdo by ji naplnil, a pak zjistí, že Neela pracovala přes ulici v Jumbo Mart. Corday má potíže po svém nezákonném postupu darování orgánů, čelí propouštění a ztrátě licence k výkonu lékařství. Weaver jí nabízí neobsluhovanou pozici klinického instruktora a Corday se musí rozhodnout, zda přijme snížení.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama