ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S11E06: Time of Death

S11E06: Time of Death

Posledních 44 minut života alkoholického bývalého Charlieho Metcalfa se hraje, když se Kovac, Pratt a Sam snaží zachránit svůj život.

cz sk
11.11.2004
42 minut

Charlie přichází na ER s onemocněním žaludku, které rychle roste vážněji. Pomalu se zhoršuje, čelí řadě lékařů a specialistů a uvědomuje si, že umírá. Když se učíme jeho historii, snaží se spojit se svým odcizeným synem. Mezitím Kovac konfrontuje Pratta s jeho postojem a vidíme, jak se každého dotkl Charlieho příběhu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama