ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S11E15: Alone in a Crowd

S11E15: Alone in a Crowd

Ellie Shore je matka tří dětí, která má mrtvici a neumí mluvit.

cz sk
17.2.2005
42 minut

Když je léčena, jsme uvnitř její hlavy a slyšíme její myšlenky. Wendall vypíše Carterovi na jejich tříměsíční výročí, protože je očividně stále připojen ke Kemu. Neela a Ray zacházejí s třemi dětmi s podezřelým otcem. Morris se ucházel o Chief Resident. Luka a Carter chtějí Pratta pro tuto práci, ale nezajímá ho. Dubenko chce s Abby napsat případ, ale má zájem, aby ji místo toho vzal na rande? Luka a Sam diskutují o dětech.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama