ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S11E17: Back in the World

S11E17: Back in the World

Neela hledá Gallant, když zjistí, že byl v nemocnici a nenavštívil ji.

cz sk
24.3.2005
42 minut

Nakonec se vrátí a stráví večer spolu. Alexův otec Steve se ukáže, ale když Frank řekne Luce, že Steve je chtěl v Coloradu, Luka promluví Steva, aby neopustil město s Alexem. Carter má pocit, že investoval peníze do kliniky, která se více zajímá o kouzlo než o medicínu. Pratt zasáhne Olivii Evansovou, která pracuje pro organizaci zaměřenou na boj proti násilí s názvem CeaseFire, a později ji požádá o pomoc s pacientem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama