ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S11E22: The Show Must Go On

S11E22: The Show Must Go On

Carterův poslední den v County General je poznamenán překvapivým shromážděním a jedenáctiletým pacientem, kterého vydal jako student medicíny.

cz sk
19.5.2005
42 minut

Ray je na večírku a musí se ujmout, když se zřídí balkon. Se všemi účastí na Carterově party tři stážisté spravují traumata až do příchodu Luky. Pratt krátce navštíví svého otce, aniž by odhalil jejich spojení. Naštvaný, že ho Sam nenechá navštívit Steva, kterého neví, je ve vězení, Alex ukradne Samovy kreditní karty a vyrazí na cestu z města.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama