ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S12E01: Cañon City

S12E01: Cañon City

Sam a Luka hlásí, že Alex zmizel poté, co utekl, aby našel svého otce.

cz sk
15.9.2005
42 minut

Na základě informací od policie následují vedení do Iowy a nakonec směřují do Colorada. Když cestují, diskutují o svých vztazích a pomalu si uvědomují, že mají velmi málo společného. S Alexem v bezpečí mu Sam řekne pravdu o svém otci a vezme ho, aby ho viděl. V ER Susan, Pratt a sestry hodnotí první dny Raye, Neely a Abbyho jako R2, zatímco každý z nich se snaží řídit pacienty, nové stážisty a jejich první pokusy o výuku.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama