ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S12E05: Wake Up

S12E05: Wake Up

V domě je nová účast, doktore Victor Clemente, a neudělal velký první dojem.

cz sk
20.10.2005
42 minut

Clemente prochází obyvatele svými kroky, odcizuje Pratta a rozzuří R2. Luka tráví den s nedávno probuzeným pacientem s kómou Blaire. Když Luka bojuje s tím, zda jí má vyprávět o své nehodě, snaží se Blaire pochopit její záblesky vzpomínek, což mělo za následek tragickou událost. V ER se Luka a Clemente střetávají s léčbou a Luka jí konečně řekne, co se stalo, možná až příliš pozdě. Abby navštěvuje svého pacienta s rakovinou, což ji vede k získání základního mamogramu. Operace doktora Dubenka funguje dobře a Ray se setká s novou dívkou na rockovém koncertu.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama