ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S12E09: I Do

S12E09: I Do

Neela a Gallant dělají impulsivní rozhodnutí.

cz sk
1.12.2005
42 minut

Weaver řeší soupeření Kovac / Clemente o pozici náčelníka urgentní medicíny a vybízí je, aby vycházeli, což vede k tomu, že budou soutěžit, aby byli příjemní. Morris se staví proti Weaverovi ohledně nejlepšího postupu během traumatu. Luka, Clemente a Sam se snaží přesvědčit matku, aby přijala léčbu pro svého vážně nemocného syna. Luka a Abby rozhodnou, že „spravedliví přátelé“ nejsou přece jen tak skvělý nápad.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama