ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S12E12: Split Decisions

S12E12: Split Decisions

Když Luka dychtí po návratu domů, Clemente AWOL a Kerry dočasně mimo nohy, Dubenko se dobrovolně přikryje ER, ale rychle se zapojí do septického pacienta a jejího manžela, který není ochoten přijmout, že se nezlepší.

cz sk
12.1.2006
42 minut

Brzy se ocitne v rozporu s personálem ER a ICU v průběhu vhodného postupu léčby. Abbyovo vzrušení nad jejím těhotenstvím pro Luku neznamená žádný spánek a vyrazí na trochu brzkých nákupů a zábavy v šatně. Neela dostane operaci jako volitelný, ale je šokován, když se dozví, že spíše než dokončení svého tréninku v USA, Michael plánuje návrat do Iráku. Ray pomáhá Zoe uniknout žít se svou sestrou, když dorazí do ER po porážce jejím otcem, a Pratt předstírá krevní test, aby Darnell pomohl vyhnout se zatčení.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama