ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S12E13: Body and Soul

S12E13: Body and Soul

James Woods hostuje jako Dr.

cz sk
2.2.2006
42 minut

Nate Lennox, bývalý profesor biochemie, který byl prvním učitelem lékařské fakulty Abby. Lennox, trpící pokročilými ALS a nyní schopný pohybovat pouze jeho očima, je přijat s pneumonií. Postup jeho nemoci je znázorněn obráceně prostřednictvím řady zpětných vazeb. Jak Ray, Sam a Luka začínají s omezeným zacházením pod dohledem jeho obsluhy, Abby věří, že Lennox sdělil různá přání, což vedlo k boji o určení, jaký postup by měl být podniknut, a jak dlouho bojovat s nevyhnutelným.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama