ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S13E05: Ames v. Kovac

S13E05: Ames v. Kovac

Oceněný herec / režisér Forest Whitaker začíná oblouk se šesti epizodami jako tesař Amtis, tesař, který utrpěl mrtvici pod Lukovou péčí a poté ho žaloval za nedbalost.

cz sk
19.10.2006
42 minut

V otvíráku se Luka a Ames rozhodují před soudem, protože vzpomínky každého muže na Amesovu léčbu jsou přepočítávány prostřednictvím svědectví a vzpomínek. Mezitím se Luka obává důsledků obleku a možných výsledků. Abby se vrací do práce a musí se přizpůsobit dramatickým změnám v jejím životě. Nedostatek vybavení brání Prattovi, Abby a Neelově léčbě pacienta a vede je k pokusu o riskantní postup. Prattův ranní výlet do holičství má za následek nové povědomí o potřebě komunity.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama