ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S13E06: Heart of the Matter

S13E06: Heart of the Matter

Luka dostává důležité zprávy a na konci dne nečekaný návštěvník.

cz sk
2.11.2006
42 minut

Kolize mezi motocyklem a autem přivádí kritické pacienty do ER. Luka a Ray zacházejí s motocyklovým jezdcem a objevují stav, který jeho žena chce udržovat v tajnosti. Abby a Neela pracují na řidiči automobilu, ale jeho chirurgie nefunguje dobře a jeho manželka má brzy problémy sama. Pratt má v životě novou dámu a nového spolubydlícího, zatímco Gates má jiný druh dívčích potíží. Ženy ER si nějakou dobu oddechují.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama