ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S13E08: Reason to Believe

S13E08: Reason to Believe

Luka a Abby zacházejí s mužem zraněným po opilosti, ale liší se v tom, co by se mělo udělat, když se zdá, že jeho žena byla zneužita.

cz sk
16.11.2006
42 minut

Později Luka dostane znepokojující balíček a Abby potká zajímavého cizince. Skupina pouličních dětí přichází na ER, když si myslí, že má vzteklinu, a najdou modrého anděla strážného. Pratt zmizí z ER z komunitních důvodů a dozví se překvapivou pravdu o členovi rodiny. Televizní vzhled Kerry se stává skutečnou nouzovou situací.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama