ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S13E17: From Here to Paternity

S13E17: From Here to Paternity

Vánice se přestěhuje do Chicaga a uvízne rodinu ve sněhu.

cz sk
22.2.2007
42 minut

Pratt, Abby, Hope a Ray se musí snažit zachránit rodinu a udržet naději naživu, když se učí, že jeden člen stále chybí. Luka má ve svých očích problémového internistu a není potěšen. Později, střelba gangů vyzve Luku a Pratta. Mezitím Luka a Abby začínají dělat svatební plány, ale je jejich zasnoubení stále tajemstvím? Sam dělá těžké rozhodnutí o Alexovi a přemýšlí, jestli ho nezklamala. Neela zjistí, že už není Dubenkovy oblíbené a Gates má nečekaného a nevítaného návštěvníka.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama