ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S13E18: Photographs and Memories

S13E18: Photographs and Memories

Luka, Abby, Morris a tým jednají s oběťmi kolize mezi velkým vozidlem a rodinným vozem, včetně manželky řidiče nákladního automobilu a syna řidiče vozu.

cz sk
12.4.2007
42 minut

Sam slaví své narozeniny v ER a setká se s fotografkou, která mění její pohled na život. Neela a Ray sdílejí nějaké jemné signály. Student medicíny stíny Gates. Svatební plány pokračují, zatímco Luka a Abby se snaží rozhodnout, kde se oženit a jak se vypořádat s příliš užitečným Morrisem a nadějí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama