ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S13E21: I Don't

S13E21: I Don't

Luka pečlivě uspořádaná formální večeře pro personál ER dává Abby překvapení z celého života, když odhalí skutečný důvod večera.

cz sk
3.5.2007
42 minut

Luka zjistí, že se zabývá Abbyho reakcí, ale láska převažuje a nakonec události přicházejí podle plánu. Jak oslava pokračuje, Pratt hraje důležitou roli s trochou panache, Morris a Hope se ocitají s příležitostí, které nemohou odolat, a Neela se ocitá v centru všech druhů nečekané pozornosti.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama