ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S15E08: Age of Innocence

S15E08: Age of Innocence

Žena, která si zlomila nohu a pokusila se uniknout požáru domu, je přivedena se svým manželem.

cz sk
20.11.2008
42 minut

Manžel pan Lotery nedovolil záchranářům, aby ho zkontrolovali. Pak přijde jeho švagr s tím, že předpověděl, že se stane něco jako domácí oheň – ve skutečnosti to bylo žhářství. Švagr pana Lotery se stává agresivním a obviňuje jej, že je zvrhlík, konkrétně pedofil. Pan Lotery obvinění popírá. Byl žalován, ale nebyl shledán vinným. Když pan Lotery čeká na svou ženu, která čeká na rentgen, má šanci uklidnit …

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama