ER (Pohotovost)
82/100 - 21×

ER(Pohotovost)

Na první pohled to vypadá jako další lékařský seriál, Pohotovost však zaujala svým rychlým a dramatickým projevem. Doktoři zde pod velkým tlakem zažívají každý den příběhy plné emocí, dost často se to projevuje i na jejich osobním životě. Seriál vydržel úctyhodných patnáct sezón, kdy posbíral nespočet ocenění a odstartoval superhvězdnou kariéru sympaťáka George Clooneyho. Skončil sice za zenitem své sledovanosti, během devadesátých let však neměl konkurenci.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | NBC | 42 minut
žánr
Drama, Soap opera

S15E15: The Family Man

S15E15: The Family Man

Při autonehodě v ambulanci je zraněna žena s malým dítětem a matce, která potřebuje operaci, je ponechána značná doba na zotavení.

cz sk
12.2.2009
42 minut

Brenner má potíže s hledáním člena rodiny, který se o dceru postará. Gates zachází se starším pacientem, který odmítá léčbu, protože se bojí, že jeho stav prodlouží nevyhnutelnou smrt. Morris zapůsobí na Claudii a její rodinu. Neela vypráví Brennerovi o své pracovní nabídce ze Severní Karolíny.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama