Eragon
0/100 - 0×

Eragon

Příběh Eragona, mladého chlapce ve fantasy vesmíru, který narazí na modrý kámen, když cestuje přes pohoří poblíž svého domova.

USA | 2024 | Plánováno
vysílání
1 sezóna | Disney+
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy

Eragon dostane seriálové zpracování od Disney+

Eragon dostane seriálové zpracování od Disney+

Disney+ připravuje televizní seriál Eragon na základě populární knižní série Odkaz Dračích jezdců od spisovatele Christophera Paoliniho. Eragon je první knihou ze zmiňované série. Sám Paolini vydal na svém Twitteru prohlášení. Četli jste knihy? Těšíte se na tuto sérii?

10 2
5.8.2022

Kvetha Fricaya! Zdravím vás, přátelé. Jak jste možná viděli, počátkem tohoto týdne došlo k neplánovanému oznámení, ale ano, je to pravda – Disney+ plánuje vytvořit televizní seriál Eragon a já se podílím jak na scénáři, tak na produkci! A ano, jsem nesmírně nadšený z toho, co přinese budoucnost. V tuto chvíli nemohu zacházet do podrobností – s ohledem na tento projekt je to ještě brzy – ale mohu říci, že jsem velmi spokojený s týmem, se kterým pracuji ve 20th Television, Disney Branded Television a Disney+. Jsou to chytří a zapálení lidé a těším se, že s nimi uděláme tu nejlepší možnou adaptaci na knižní sérii Odkaz Dračích jezdců. Tohle už se chystalo poměrně dlouho. Nemohu vám říci, kolik konverzací, schůzek a zpráv bylo zapotřebí, abychom dosáhli tohoto bodu. A to jsme stále teprve na začátku! Nic z toho by však nebylo možné bez každého, kdo četl knihy, podporoval tweetstormy a podílel se na této fanouškovské komunitě v průběhu let. Takže ode mě patří obrovské poděkování každému Alagaësanovi. Přivolali jste hrom. Disney bude mít v blízké budoucnosti více informací k této adaptaci, ale mezitím jsem chtěl potvrdit novinky a ujistit vás, že jsem odhodlán zajistit, aby tato verze Eragonova příběhu naplnila vaše nejvyšší očekávání. A samozřejmě, jak by řekli elfové: „Atra esterní ono thelduin“. Christopher p.s. Jo, a už jsem se zmínil, že příští rok vydám dvě nové knihy?

Diskuze /7

Brisingr8

Horsie ako film to snad byt uz nemoze. takze na serial sa velmi tesim! a potesila ma aj sprava o dvoch novych knihach…

5.8.2022 | 16:33:33
Lex Luthor

bojím se a těším zároveň střelím od boku a tipnu si, že na postavu Eragona dají herce afroamerického pů­vodu

#3 Carlos Matos
5.8.2022 | 16:55:19
Carlos Matos

#2 Lex Luthor: Doufám, žes trefil scénáristu.

5.8.2022 | 18:17:53
Raiden123

Ktohovie ako to puojde,lebo niektory machri potopili sancu na filmove pokracovanie uz dost davno.

5.8.2022 | 20:46:07
antty

Ne že bych nebyl nadšen z dalšího fantasy seroše, hlavně o dracích, ale proč, proč propánakrále nedá někdo šanci Temerairovi. Eragona mám sice rád, Safira je fajn dračice, ale Temeraire je pro mě o ligu výš (asi kvůli tomu, jak Noviková rozkreslila jeho intelekt).

webmaster
6.8.2022 | 12:15:06
StrejdaMorty

Už kdysi dávno, když jsem viděl film který mě totálně zklamal, jsem řekl že ta kniha by zasloužila seriál. Klidně i animovaný. Problém je ovšem v tom, že ta serie s postupem času začala hodně klesat na kvalitě až k samotnému závěru, který by si skutečně zasloužil předělat. Navíc to má už teď několik problémů. Paoliny byl v podobný roli už když se dělal první film a bylo mu uplně jedno jak si příběh scénáristi překroutí podle sebe byť tu páku na ně měl. Bylo na to šíleně znát to, že mu s první knihou pomáhala celá rodina. Ten shitstorm ho ovlivnil na několik let dopředu. Vzhledem k tomu že to je Disney, bude to pohádka, přitom po netu koluje mnohem temnější conecpt art který by tomu seriálu seděl mnohem víc.

6.8.2022 | 20:28:52
lucifer22

Toto je ozaj dobrá správa. Svet Alagaësie sa mi zapáčil na prvé počutie knihy sú skôr ozaj rozprávkové fantsy a je v ňom veľký potenciál. A ja by som na ich mieste možno radšej vybrali už teraz hneď na začiatku inou časovou líniou ako popisujú knihy aby mali väčšiu voľnosť pri tvorení. Ale každopádne sa teším na tento projekt a dúfam že sa poučili z chýb filmového zlyhania

7.8.2022 | 0:53:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama