Euphoria (Euforie)
95/100 - 80×

Euphoria(Euforie)

Euforie je pohled na brutalitu a potěšení dnešní mládeže. Seriál sleduje skupinku dospívajících středoškoláků, kteří se snaží vyrovnat s drogami, sexem a násilím. Inspirováno stejnojmennou izraelskou sérií z roku 2012.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Zendaya (Rue Bennett), Hunter Schafer (Jules Vaughn), Jacob Elordi (Nate Jacobs), Barbie Ferreira (Kat Hernandez), Alexa Demie (Maddy Perez), Sydney Sweeney (Cassie Howard), Algee Smith (Chris McKay), Maude Apatow (Lexi Howard), Angus Cloud (Fezco), Storm Reid (Gia Bennett), Austin Abrams (Ethan), Lukas Gage (Tyler), Alanna Ubach (Suze Howard), Colman Domingo (Ali), Keean Johnson (Daniel)


S01E07: The Trials and Tribulations of Trying to Pee While Depressed

S01E07: The Trials and Tribulations of Trying to Pee While Depressed

Rue má depresi a zhlédne 22 dílů britské reality show bez přestávky. Jules jede pryč z města navštívit kamarádku. Cassie potřebuje pomoct.

cz sk
29.7.2019
1 hodina 2 minuty

Dozvídáme se o dětství Cassie. Byla dokonalé dítě. Ale její rodina nebyla. Rodiče se často hádali, ať už to bylo kvůli otcově neschopnosti udržet si práci, anebo kvůli žárlivosti. Jednoho dne však od nich otec odešel a už se nevrátil.

Cassie a Lexi se se svým tátou stále stýkaly, ale postupem času se začali vídat méně a méně. Začal hodně pít, což se mu vymstilo. Měl vážnou autonehodu. Doktoři mu předepsali různé léky na bolest, což pravděpodobně způsobilo jeho závislost na drogách. Jeho stav, závislost a čirý nezájem zlomí Cassie srdce.

Cassie už nikdy nechce být sama, proto se hluboce zamilovává do každého, kdo o ni projeví zájem. Dělá pro ně i věci, které se jí úplně nelíbí. Včetně focení nahých fotek a natáčení sexuálních nahrávek.

Jules stále trápí situace s Natem, a proto odjíždí. Po Halloweenu nechodí do školy celý týden. Neodpovídá Rue na zprávy. Rue se snaží (jako detektiv Bennett) přijít na to, co Nate udělal. A částečně na to přijde.

Na této epizodě je velmi autentické to, jak Zendaya v podobě Rue popisuje depresi, kterou trpí. Nevstává v postele, zhlédne 22 dílů reality show a prostě nemůže fungovat.

Cassie je těhotná. Rozhodne se se svým problémem svěřit McKayovi. Ten samozřejmě dítě nechce. Cassie si uvědomuje, že jediný člověk, na koho se opravdu může spolehnout, je její matka.

Rue se s trápením svěřuje Fezcovi. Zeptá se ho, jestli by Natovi trochu nepohrozil zbraní. Odmítá, ale později si na Nata došlápne. Nate se chová jako Nate. Později Feze nahlásí policii.

Jules se snaží nemyslet na nic, co se teď děje v jejím životě, a jde na party se svými kamarády. Díky neznámým drogám má halucinace. Vidí Nata, ale je to jen výplod její fantazie. Plete si ho se svou kamarádkou, se kterou se později líbá. Je jisté, že tento výlet Rue zlomí srdce.

Foto: HBOHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Za mě slabší díl, i když k jedné postavě stále tíhnu

23.12.2019 | 13:25:12
Ananas

Cassie síce nebola moc ukázaná v tejto epizóde, ale myslím že sme sa dozvedeli všetko čo sme potrebovali, ale bol som príjemne prekvapený že sa tam objavil Nick Blood

29.7.2019 | 23:46:31
marketaproch

Upřímně jsem doufala, že dějová linie Cassie bude trochu víc rozvedená.

redaktor
29.7.2019 | 16:11:28

Filtr seriálů
Reklama