Euphoria (Euforie)
96/100 - 74×

Euphoria(Euforie)

Euforie je pohled na brutalitu a potěšení dnešní mládeže. Seriál sleduje skupinku dospívajících středoškoláků, kteří se snaží vyrovnat s drogami, sexem a násilím. Inspirováno stejnojmennou izraelskou sérií z roku 2012.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Zendaya (Rue Bennett), Hunter Schafer (Jules Vaughn), Jacob Elordi (Nate Jacobs), Barbie Ferreira (Kat Hernandez), Alexa Demie (Maddy Perez), Sydney Sweeney (Cassie Howard), Algee Smith (Chris McKay), Maude Apatow (Lexi Howard), Angus Cloud (Fezco), Storm Reid (Gia Bennett), Austin Abrams (Ethan), Lukas Gage (Tyler), Alanna Ubach (Suze Howard), Colman Domingo (Ali), Keean Johnson (Daniel)


HBO dává zelenou Euphorii i pro další rok

HBO dává zelenou Euphorii i pro další rok

Ještě ani nedoběhla první řada seriálu Euphorie a seriál již získal od HBO objednávku pro druhou řadu.

59 2
24.7.2019

HBO ještě sice nevydalo oficiální datum, ale je pravděpodobné, že můžeme očekávat druhou sérii v roce 2020 ve stejném období, jako byla vydána první série.

Momentálně jedinou potvrzenou postavou ze seriálu je Zendaya (Rue). Na svém Twitteru sdílela oznámení HBO se slovy: Literally just got the call. Can’t say thank you enough for the support we’ve seen, wow…


Nicméně herci jako Sydney Sweeney (Cassie), Jacob Elordi (Nate) anebo Hunter Schafer (Jules) také částečně potvrdili na Twitteru, že i oni budou součástí druhé série.

Těšíte se na druhou sérii?

Diskuze /3

DarkWoman

prosim kdy budou titulky k 7 dílu dekuji

31.7.2019 | 19:59:19
MrPlankton

2. sezona pozdržena kvůli coranoviru

2.6.2020 | 18:24:58
lordek

jj taky si myslim mela byt uz ted v lete a myslim si ze budem radi pokud to vydaji do vanoc..nebo az jaro 2021? Byl bych rad kdyby to tak tesne treba v prosinci pred vanoci vydali :D na vanocni svatky super serial by aspon byl

12.6.2020 | 12:35:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama