Euphoria (Euforie)
95/100 - 80×

Euphoria(Euforie)

Euforie je pohled na brutalitu a potěšení dnešní mládeže. Seriál sleduje skupinku dospívajících středoškoláků, kteří se snaží vyrovnat s drogami, sexem a násilím. Inspirováno stejnojmennou izraelskou sérií z roku 2012.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Zendaya (Rue Bennett), Hunter Schafer (Jules Vaughn), Jacob Elordi (Nate Jacobs), Barbie Ferreira (Kat Hernandez), Alexa Demie (Maddy Perez), Sydney Sweeney (Cassie Howard), Algee Smith (Chris McKay), Maude Apatow (Lexi Howard), Angus Cloud (Fezco), Storm Reid (Gia Bennett), Austin Abrams (Ethan), Lukas Gage (Tyler), Alanna Ubach (Suze Howard), Colman Domingo (Ali), Keean Johnson (Daniel)


Chris McKay

Chris McKay

Chris McKay, celým jménem Christopher, je další fotbalovou hvězdou a hraje ho herec Algee Smith.

Sezóny 1
2019 -

Celý život dřel pro to, aby se dostal na vysokou díky fotbalu a pak do NFL. Není to ale tak jednoduché, do toho mu hlavu zamotává Cassie, do které se zamiloval.

McKay vyrostl se svou matkou, kterou popisuje jako OCD, jeho otce Frederickem a mladším bratry Royem a Troyem, dvojčaty. Jeho otec ho jako malého nutil do extrémních výkonů a to jen z jednoho důvodu – aby udělal kariéru v NFL.


I když za to otce nenáviděl, McKay věřil, že to dělá, protože má talent; dar. A to vše se jeden den odrazí v jeho prospěch a úspěch.

Na střední celostátně vynikal, proto byl vybrán několika vysokými školami. Vybral si tu, která byla zhruba 50 km od jeho rodného města. Věřil, že je chytřejší než většina jeho spoluhráčů a že by peníze z NFL investoval chytře. K jeho smůle však první sezónu skoro celou proseděl na lavičce.

McKay si uvědomil, že je jeden z mnoha (konkrétně jeden z 10 965) a že nemá šanci.

V ten samý moment si ale uvědomil, jak moc Cassie miluje. Jediný problém viděl ve jejích nahých fotkách a videích. Nechápal, jak si někdo sebe může tak málo vážit. Někdy se tím i nechal ovlivnit a choval se pak ke Cassie zle.

McKay je:

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Crysiscze

Týpek to nemá dost lehké :/ Snaží se prosadit ve svém sportu ve kterém není nejlepší ale chce být. + Má hot girl.

8.11.2020 | 18:23:56

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama