Euphoria (Euforie)
95/100 - 81×

Euphoria(Euforie)

Euforie je pohled na brutalitu a potěšení dnešní mládeže. Seriál sleduje skupinku dospívajících středoškoláků, kteří se snaží vyrovnat s drogami, sexem a násilím. Inspirováno stejnojmennou izraelskou sérií z roku 2012.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Zendaya (Rue Bennett), Hunter Schafer (Jules Vaughn), Jacob Elordi (Nate Jacobs), Barbie Ferreira (Kat Hernandez), Alexa Demie (Maddy Perez), Sydney Sweeney (Cassie Howard), Algee Smith (Chris McKay), Maude Apatow (Lexi Howard), Angus Cloud (Fezco), Storm Reid (Gia Bennett), Austin Abrams (Ethan), Lukas Gage (Tyler), Alanna Ubach (Suze Howard), Colman Domingo (Ali), Keean Johnson (Daniel)


Kat Hernandez

Kat Hernandez

Kat Hernandez, celým jménem Katherine, je vyobrazena herečkou Barbie Ferreira.

Sezóny 1
2019 -

Kat začíná školní rok tím, že chce změnit svou reputaci k horšímu. Dokáže obrátit nepříjemnou situaci v podobě sexuální nahrávky ve svůj prospěch.

Její dětství bylo převážně nezajímavé a obyčejné. V jedenácti chodila s klukem jménem Daniel, který si ji kdo-ví-proč vybral a choval se k ní mile.


Z jejího výletu s rodinou na Jamaicu, kde vypila 72 virgin piña coladas, se Kat vrátila s devíti kily nahoře. Jak to s dětmi bývá, daly jí kvůli tomu zabrat. Začala tedy psát erotické fan fiction na Tumblr, kde se stala hvězdou. Byla proslavena hlavně příběhem o vztahu Harryho a Louise z One Direction.

Na letní škole se seznámile s Jules, která ji akorát utvrdila v tom, že musí přijít o panenství co nejdříve, slovy: „You need to catch a dick.“ Podporovaly ji i její kamarádky Maddy, Cassie a BB. Na párty tak přijde o panenství se studentem ze soukromé školy St. Mary's jménem Wes.

Ten si ji však natočí a sdílí video se všemi svými vrstevníky. Kat je schopná situaci zvrátit a zalhat, že nešlo o ní, ale o úplně cizí tlustou holku. Z porno stránek však video ale nemizí, nicméně si Kat všímá, že lidi nejsou znechucení tím, jak vypadá. Naopak. Chtějí ji.

Rozhodne se vydělávat peníze na těchto pochybných stránkách. S kočičí maskou nahrává video v lehkém oblečení a později i video-chattuje s různými muži, kteří jí platí.

Změní svůj styl a začne být ráda tou, kým je. Pokračuje ve zhoršování pověsti různými jednorázovkami. Vyspí se na pouti s největším proutníkem jejich školy. Má malé dostaveníčko s týpkem z obchoďáku v jeho autě.

Na Danielově party se vyspí právě s Danielem, který byl její dětskou láskou. K její smůle si jí on ale vůbec nepamatuje.

Do toho se s ní snaží sblížit Ethan, který má ale nevýhodu – je panic. I když se spolu skvěle baví, tento „nedostatek“ je pro Kat příliš zásadní.

Postupně jí ale dochází, že láska není tak špatná, a na plese se Ethanovi přizná. Ten jí řekne, že se mu líbila od začátku. Vše má šťastný konec.

Kat je:

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Crysiscze

Tak tahle osoba mě nejvíc překvapila, vůbec bych to do ní neřekl, co se z ní stalo :D Ale jako za mě 100%

8.11.2020 | 18:21:19

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama