Euphoria (Euforie)
95/100 - 81×

Euphoria(Euforie)

Euforie je pohled na brutalitu a potěšení dnešní mládeže. Seriál sleduje skupinku dospívajících středoškoláků, kteří se snaží vyrovnat s drogami, sexem a násilím. Inspirováno stejnojmennou izraelskou sérií z roku 2012.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | HBO | 50 minut
žánr
Drama
hrají
Zendaya (Rue Bennett), Hunter Schafer (Jules Vaughn), Jacob Elordi (Nate Jacobs), Barbie Ferreira (Kat Hernandez), Alexa Demie (Maddy Perez), Sydney Sweeney (Cassie Howard), Algee Smith (Chris McKay), Maude Apatow (Lexi Howard), Angus Cloud (Fezco), Storm Reid (Gia Bennett), Austin Abrams (Ethan), Lukas Gage (Tyler), Alanna Ubach (Suze Howard), Colman Domingo (Ali), Keean Johnson (Daniel)


Nate Jacobs

Nate Jacobs

Nata Jacobse, krále školy a ne úplně kladnou postavu seriálu, hraje Jacob Elordi.

Sezóny 1
2019 -

Nate je populární student a hvězdný rozehrávač. Má však problém se svojí sexualitou, agresivitou a je typickým příkladem toxic masculinity. Aby zamaskoval své emoce, využívá hojně svého vzhledu a sociálního postavení.

Nate se narodil Marshe a Calovi, který se později stane velmi známým a hlavně bohatým. V jedenácti letech Nate objeví otcovu sbírku nahrávek, kde se Cal účastní různých povyražení s mladými muži a transgender ženami.


Má staršího bratra Aarona, který je oproti Natovi pro otce velkým zklamáním. Na fotografii v chodbě, kolem které Nate prochází, je i třetí chlapec, o tom ale doposud nic nevíme.

Ve dvanácti, po hlubokém promluvení do duše svým otcem, začne tvrdě dbát na svou stravu a cvičení. Stane se velmi populárním a nadějným hráčem amerického fotbalu, což plní jeho otci sen.

Stále se schází a rozchází s Maddy, která zbožňuje život v luxusu, který jí Nate dopřává. I když jejich vztah je více než toxický, oba se milují. Má potřebu ji chránit, takže když mu Maddy zalže o tom, že měla okno během párty, kdy spala s 22-letým Tylerem, rozhodne se ho zmlátit.

Díky této lži později Tylera vydírá, aby se vykroutil z obvinění, že ublížil Maddy. Díky falešnému profilu vymámí nahé fotografie i z Jules a vydírá i ji.

Nate je:

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Crysiscze

To co dělá a jak se chová, v dnešním světě a době by se neztratil. 100% fuck boy ale 100% ko*ot :)

8.11.2020 | 18:20:35

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama