Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 81×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

Grace Monroe

Grace Monroe

Henryho žena, kterou si ve skutečnosti ani nevzal.

Sezóny 2
2010 - 2012

Když se na začátku čtvrté série změnila časová osa, tak Henry Deacon zjistil, že je jeho manželkou Grace, která pro něj byla naprosto neznámou ženou. Grace se specializovala v oboru neurovědy, přičemž se vyznala i v Henryho dílně.

(Henry a Grace si k sobě nakonec našli cestu. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Na jednu stranu byla sympatická, i když okolo ní záhada byla. Ale nakonec jsem si ji oblíbila. I když trochu mě překvapila, ale když se to vše tak nějak vysvětlilo, tak za její konec jsem byla fakt ráda. Takže takový průměr. :)

30.4.2021 | 13:21:39

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama