Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 81×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

Larry Haberman

Larry Haberman

Fargův sok.

Sezóny 4
2007 - 2012

V Global Dynamics panuje jistá konkurence, přičemž jedna z hlavních se vyskytovala mezi Fargem a Larrym, kteří se nenáviděli do morku kostí a dělali si různé naschvály. V nové časové ose se z Larryho paradoxně stal Fargův asistent, jenž pro něj dělal první poslední.

(Larry a Fargo byli přirození nepřátelé. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Larry, takový vlez do prdelka (omlouvám se za to slovo, ale nevím jak líp a slušně to napsat). Ale byl aspoň v komické rovince, takže byla sranda. Ale já tam být, tak byl na ránu každou chvíli. :D

30.4.2021 | 13:26:37

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama