Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 81×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

Nathan Stark

Nathan Stark

Charismatický přední výzkumník Global Dynamics.

Sezóny 4
2006 - 2010

Nathan Stark je charismatický a pohledný muž, který stojí v čele Global Dynamics. Shodou okolností se jedná o bývalého manžela Allison Blake, která pracuje po jeho boku. Znám je díky svému velkého zájmu o Sekci 5 a svým povýšeneckým chováním ke Carterovi.

(Nathan Stark získal za svou práci několik Nobelových cen. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Tak, jeho jsem moc v lásce neměla. Kvůli jeho arogantnímu chování, hlavně vůči Jackovi. Ale přesto měl své kouzlo a nikdy bych nevěřila, že mi u něho ukápne slza. :)

30.4.2021 | 13:17:36

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama