Eureka (Heuréka - město divů)
90/100 - 81×

Eureka(Heuréka - město divů)

Eureka je malé město, ve kterém žijí velmi chytří lidé. Vláda je sem posílá kvůli tomu, aby mohli vynalézat nové věci a řešit závažné problémy. Potíže nastanou ve chvíli, kdy tudy projíždí vládní agent Jack Carter.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 44 minut
žánr
Dobrodružný, Mysteriózní, Nadpřirozený
hrají
Colin Ferguson (Jack Carter), Salli Richardson-Whitfield (Allison Blake), Erica Cerra (Jo Lupo), Joe Morton (Henry Deacon), Neil Grayston (Douglas Fargo), Jordan Hinson (Zoe Carter), Niall Matter (Zane Donovan), Ed Quinn (Nathan Stark), Debrah Farentino (Beverly Barlowe), Tembi Locke (Grace Monroe), Neil Grayston (S.A.R.A.H.), Chris Gauthier (Vincent), Christopher Jacot (Larry Haberman), Kavan Smith (Andy 2.0), Felicia Day (Holly Marten)

Zoe Carter

Zoe Carter

Jackova chytrá dcera.

Sezóny 5
2006 - 2012

Jack se do Heuréky přestěhuje společně se svou dcerou Zoe, která si to tu zamiluje. Původně měla trochu problémy ve škole, protože nebyla tak nadaná jako ostatní studenti, ale brzy se jí začalo dařit.

(Zoe během vysílání seriálu velmi vyspěla. Foto: Syfy)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Zoe byla ze začátku na ránu, ale puberta, co se dá dělat. Ale jak byla starší byla snesitelnější a já si ji i oblíbila. Vyrostla z ní sympatická mladá dáma. :)

30.4.2021 | 13:14:16

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama