The Event (Událost)
75/100 - 27×

The Event(Událost)

Obyčejný muž při pátrání po zmizelé přítelkyni odhalí největší spiknutí v historii USA.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Željko Ivanek (Blake Sterling), Blair Underwood (Elias Martinez), Scott Patterson (Michael Buchanan), Ian Anthony Dale (Simon Lee),

S01E01: I Haven´t Told You Everything

S01E01: I Haven´t Told You Everything
cz sk
20.9.2010
10 898 000
43 minut

Sean Walker se chystá na dovolené požádat svojí přítelkyni Leila o ruku. Ještě před odjezdem k tomu získá požehnání jejího otce, Michaela Buchanana. Jenže k požádání o ruku nakonec nedojde, těsně před tím začne kolotoč událostí, na jejímž konci zjistí, že Leila není ve svém pokoji a podle záznamu v něm ona ani on nikdy nebydleli.

Mezitím sledujeme prezidenta Martineze, který objevil informace o existenci jisté základny v Mount Inostranka, kde je vězněno 97 lidí. Jejich vůdkyní je Sophie Maguireová, ale přesný důvod jejich uvěznění neznáme. Jen to, že toho vědí hodně o něčem hodně velkém. Prezident se rozhodne základnu navštívit a později Sophii udělat svým poradcem, což se pranic nelíbí jeho poradci přes zpravodajské služby, Blakeovi Sterlingovi.

Osudy všech se protnou jednoho odpoledne, kdy prezident hodlá veřejně vystoupit se Sophii, aby veřejnost informoval o odhaleních, spojených se základnou, ale je rychle odvezen, protože se na místo jeho pobytu řítí letadlo se sebevražedným úmyslem. Letadlo pilotuje Michael Buchanan a jeden z pasažérů je Sean Walker – snažící se Michaelovi v útoku zabránit. Když už to vypadá, že letadlo zasáhne svůj cíl, zmizí najednou ve světelném záblesku. A Sophie ví, co tento záblesk způsobilo.

Postřehy
  • Sean a Leila jsou ubytováni v pokoji 5314
  • Číslo sebevražedného letu je 514
  • Inostranka znamená v ruštině „cizí“, někdy též „mimozemský“
Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama