The Event (Událost)
75/100 - 27×

The Event(Událost)

Obyčejný muž při pátrání po zmizelé přítelkyni odhalí největší spiknutí v historii USA.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | NBC | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní
hrají
Željko Ivanek (Blake Sterling), Blair Underwood (Elias Martinez), Scott Patterson (Michael Buchanan), Ian Anthony Dale (Simon Lee),

S01E08: For the Good of Our Country

S01E08: For the Good of Our Country
cz sk
15.11.2010
5 730 000
43 minut

Prezident Martinez vyslýchá Michaela Buchanana a snaží se zjistit podrobnosti. Michael tvrdí, že víc neví, ale zdánlivá maličkost se ukáže jako klíčová. Těsně před pokusem o útok chtěli kvůli telefonátu celou akci zrušit. Ukáže se, že hovor byl uskutečněný několik minut po té, co měl prezident schůzku před tiskovou konferencí. Prověří uskutečněná volání a zjistí, že do pokusu o útok byl zapletený viceprezident Jarvis.

Sean je postřelen jedním z mužů, kteří přežili výbuch. Zoufalá Leila je okolnostmi donucena k únosu lékaře, který by Seana operoval.

Vicky je pověřena Dempseym dalším úkolem – zavraždit Jarvise. Sama už ale nechce být ve špatnostech zapletena a tak ho ušetří a chce, aby se ke všemu přiznal. Ochranka, kterou poslal Martinez už Jarvise zajala, ale než jim stačí vyzradit, kdo mu dával rozkazy, dojde k výbuchu, který by mohl pro viceprezidenta smrtelný. Dempsey si vezme tabletku a při pohledu do zrcadla najednou omládne.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama