The Event (Událost) Časová osa 10. epizody - Všechno se změní

Časová osa 10. epizody - Všechno se změní

Časová osa 10. epizody - Všechno se změní

Události z desáté epizody, ve které se vše mění. Opět bez časových skoků. Těm, co 10. epizodu neviděli, nedoporučujeme ho otvírat, ostatní se nemusí bát, že by jim odhalil události z dalších dílů, je zde opravdu pouze časové shrnutí této epizody.

0 0
27.2.2012

září 2010

WASHINGTON, D.C.

Prezident přichází za viceprezidentem do nemocnice, aby ho vyslechl. Jarvis však tvrdí, že si nepamatuje nic z toho, co se odehrálo před výbuchem. Prezident je v šachu, když Jarvis přichází s výhružkou. Řekne americkému lidu, že prezident věděl o zadržených v zařízení Inostranka, jestli řekne o jeho zradě veřejnosti.


WASHINGTON, D.C.

Neznámé protiraketové zařízení je nalezeno americkou vládou v malé zemičce jménem Amaláh. Její vláda však popírá jakékoliv informace o tom, že by tam měla být nějaké základna. Vzhledem k tomu, že Amaláh má nedostatek vzdušných sil, raket, nebo infrastruktury, Sterling věří, že něčeho takového tento stát není schopen.

Po té, co se Berg probere, snaží se z něj Sean dostat informace. Odmítá mu říci, kdo ho poslal. Ve vzteku najde Sean injekční stříkačku a vpíchne mu látku do těla. Berg v panice utíká. Asi po 45ti metrech se zhroutí a je zřejmé, že zestárnul rychlým tempem a je z něj starý muž.

Thomas, Isabell a Simon provádějí rituál, aby uctili Sophii jako vůdkyni. Následně Sophia koordinuje další snahy o přesun svých lidí zpátky domů.

NĚKDE V MISSOURI

Sean a Leila se vydávají do nemocnice pro duševně nemocné ve Willow Brook. Vydávají se za příbuzné jedné z pacientek, která si toho moc nepamatuje.

Jakmile ochranka přistihne Seana a Leilu při slídění, vyhodí je a zdá se, že zašli do slepé uličky. Jakmile odcházejí, jeden z pacientů jim řekne, že holčičky jsou ve sklepě, pod nemocnicí. Sean a Leila čekají na soumrak, aby mohli provést noční slídění.

AMALÁH

Americká vláda zpozoruje aktivity neznámé skupiny ve státě Amaláh. Odhalili zařízení pro odpalování střel v této oblasti. Podle satelitních záznamů zjistili, že jsou připraveni k vypuštění a tankují do rakety palivo. Podle záznamů od amalážské vlády zjistí, že za raketou stojí skupina spáčů Sophiiných lidí.

NĚKDE V MISSOURI

Ve sklepě Leila objeví své jméno vyryté ve do stěny Samanthiny cely. Sam není nikde k nalezení a všechny malé dívky taktéž.

AMALÁH

Poté, co Thomas zmizí, je potvrzeno, že financoval výzkum jaderných raket v Amaláhu. Raketová základna je příliš daleko, na to, aby ji americké letouny mohly zachytit. Prezident Martinez a jeho poradci musejí čekat se zatajeným dechem, na to, než Thomas odhalí cíl rakety. Obávají se nejhoršího.

VESMÍR

Thomasova raketa nebyla zamířena na Spojené státy, ale byla poslána na oběžnou dráhu Země. Všem se uleví, ale úleva se rychle obrací v zděšení, jakmile jim dojde, že zpráva ze satelitu není namířená na Zemi, ale přenášena do vesmíru.

Jelikož se Leila a Sean přehrabují v souborech v místnosti, která byla úmyslně zapálena, aby byly zničeny důkazy. Narazí na složku se jménem Michael Buchanan. Leila je ohromena, když prochází otcovy fotografie. Jsou tam jeho fotky z posledních padesáti let, na různých místech všude na světě. Nic nenasvědčuje tomu, že by nějak zestárnul.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Reklama